Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.
  • Index
  •  » Pomocnik
  •  » Wymiana prawa jazdy z polskiego na angielskie

#1 2014-03-24 18:55:29

zasadnicza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 74
Punktów :   

Wymiana prawa jazdy z polskiego na angielskie

Chcialam sie zapytac czy trzeba zmieniac prawo jazdy z polskiego na angielskie i jak to wyglada i powiedzcie mi co oznacza ze "staz kierowcy po wymianie prawa jazdy nalicza sie od nowa". Czy jesli wymienie prawko to moje znizki z polski beda akceptowane?

Offline

 

#2 2014-03-24 20:11:03

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: Wymiana prawa jazdy z polskiego na angielskie

zasadnicza
1. nie trzeba wymieniac jak zawodowo nie masz nic wspolnego z kierowaniem aut - ja tu jezdze i ubezpieczam bez problemu na polskim 8 lat
2. wyglada tak, ze bierzesz druk z koperta z poczty, wypelniasz, dalaczasz zdjecie i stare prawko i wysylasz, koszt 50 funtow
3. zaden staz sie nie zmienia, prawo jazdy jest zawsze wazne od daty zdania egzaminu nie od aktualizacji dokumentu
4. znizki nie maja sie ni jak do rodzaju pochodzenia prawa jazdy, jak masz aktualne polskie znizki nie starsze jak dwa lata NIEKTORE firmy ubezp. moga je akceptowac, ale bywa to czasem bez sensu z otrzymana i tak cena - oferta ubezpieczenia, gdzyz w innej firmie wyniesie ono taniej bez polskich znizek.


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#3 2014-03-25 14:10:12

zasadnicza

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 74
Punktów :   

Re: Wymiana prawa jazdy z polskiego na angielskie

Dziekuje za informacje

Offline

 

#4 2014-03-25 14:24:18

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: Wymiana prawa jazdy z polskiego na angielskie

Nie ma za co


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#5 2014-03-26 10:57:42

biedronka

Admin

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 7987
Punktów :   

Re: Wymiana prawa jazdy z polskiego na angielskie

Ja tez jezdze na polskim, wymieniam juz od kilku lat Niby nie trzeba, ale jak masz angielskie prawko ubezpieczenie za samochod jest nizsze.


http://lbyf.lilypie.com/4lCrp1.png
http://lbyf.lilypie.com/ungOp1.png

Offline

 

#6 2014-03-26 11:32:52

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: Wymiana prawa jazdy z polskiego na angielskie

biedronka, ja też wymieniam już od kilku lat a że ubezpieczenie i tak dla nas tanie, to  mnie nie pili


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 
  • Index
  •  » Pomocnik
  •  » Wymiana prawa jazdy z polskiego na angielskie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora