Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2014-11-01 21:56:14

niedziela10

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-10
Posty: 9
Punktów :   

UWAGA NA AGENCJE SIMSON WEST[WYNAJECIE DOMU]

Poszłam do tej agencji wynająć dom i zostałam oszukana na 360 funtów bo tyle miałam zapłacić za tzw. sprawdzenie. 120 od osoby .Następnego dnia agencja poinformowała mnie na mejla , że właściciel czyli landlord zrezygnował z wynajmu bo postanowił sprzedać dom i , ze mogę odebrać pieniądze . I tu zaczęły się problemy bo za każdym razem kiedy ide po moje pieniądze słyszę .że jutro będą na moim kącie i tak od ponad 2 miesięcy.Agencja  najwyraźniej nie zamierza oddać . Dlatego przestrzegam wszystkich TA AGENCJA TO OSZUŚCI

Offline

 

#2 2014-11-01 22:17:05

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: UWAGA NA AGENCJE SIMSON WEST[WYNAJECIE DOMU]

a gdzie się podziewasz przez te dwa miesiące? wynajęłaś przez inną?


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#3 2014-11-09 20:08:00

Kozi

Bywalec

Zarejestrowany: 2013-07-29
Posty: 127
Punktów :   

Re: UWAGA NA AGENCJE SIMSON WEST[WYNAJECIE DOMU]

Na twoim miejscu ja juz bym to dawno zglosil do odpowiednich urzedow a nie czekal dwa miesiace.
Jesli dajesz sie oszukiwac to jasne ze beda to dalej robic, bo oni na tym zarabiaja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora