CORBY

Polonia w Corby

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2013-05-12 07:15:47

hiten

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-04
Posty: 12
Punktów :   

POTRZEBNY OKULISTA

Hej, poszukuje dobrego okulisty , poniewaz mam chore oko i musi to lekarz obejrzeć ;/ chodziłem tydzień do pracy z czerwonym okiem i teraz mam zapalenie teczowki , mgle na oku itd wie ktoś z Was gdzie przyjmuje jakiś w Corby albo Kettering? Fajnie by było gdyby można było tlumacza też mieć albo okulista był Polakiem. Jaj to jest z rejestracja itd proszę o odpowiedź , z góry dziękuję

Offline

 

#2 2013-05-12 09:13:29

karaho

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 7071
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

Możesz w rejestracji w swoim medical centre zapytać o tłumacza, powinni Ci zapewnić Ale nie iwem kiedy wtedy lekarz Cię przyjmie, bo cała ta organizacyjna otoczka musi swoje potrwać. Trzymam kciuki.

Offline

 

#3 2013-05-12 11:59:18

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

hiten, możesz normalnie mieć tłumacza, powiedz w recepcji że need polish translator - najprościej tak

Z okiem nie żarty, ponoć w ASDA optyku można dostać pomoc optyka, ale tam tłumacza nie możesz zamówić, tłumacza tylko w przychodni, szpitalu. Lekarz powinien cię skierować do specjalisty w General Kettering Hospital, nie mam pojęcia ile to by trwało, no musisz coś działać.

Dziś niedziela, spróbuj pójść przy jeziorkach do urgent care centre, może coś doradzą, może znasz kogoś kto by ci pomógł w tłumaczeniu, ja dziś nie mam totalnie czasu.


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#4 2013-05-12 21:14:59

hiten

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

Dzięki wielkie za odpowiedź niestety mieszkam już w Kettering, jutro pójdę do Szpitala i zobaczę co mi powiedzą, bo jest coraz gorzej .. jeszcze jedno pytanie mam, a jakie papiery mi są potrzebne do rejestracji? Insurance na pewno, dowód osobisty i tyle; jak się zarejestruje to będzie bezpłatne wszystko ? Jeszcze raz z góry dzięki za odpowiedź

Offline

 

#5 2013-05-12 21:56:09

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

Jak pójdziesz do szpitala to będą tylko pytać o kod pocztowy i adres, może być potrzebny dowód. Normalnie w przychodni potrzebujesz NIn, dowód/paszport i potwierdzenie adresu - jakiś list na ciebie, może być rachunek jakiś, cokolwiek, wypełnia się bardzo mozolną długą apikacje z historiami chorób.

Kurcze, na Emergency mogą cie nie przyjąć, bo to nie nagły wypadek, może poszukaj przychodni w pobliżu, tu są tzw. Walk in clinic w której nie musisz być zarejestrowany żeby być przyjętym.


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#6 2013-05-13 18:34:47

hiten

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

Bylem dzisiaj w Ketteringu w szpitalu na Emergency i bez problemu zajeli sie mną chociaz to nie byl nagly przypadek bo juz od tygodnia mialem czerwone oko.Tlumacza nie dostalem, Chcieli dowód, adres i kazali sie na przyszłosc zarejestrowac w przychodni do GP. Po przebadaniu przez 6lekarzy okazalo sie ze to jest zapalenie tęczówki, dostalem recepte i teraz sie lecze. Za tydzien do kontroli, mam nadzieje ze przejdzie i bedzie wszystko okej Dzieki za pomoc !

Ostatnio edytowany przez hiten (2013-05-13 18:37:26)

Offline

 

#7 2013-05-13 23:57:23

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: POTRZEBNY OKULISTA

hiten, podziękujesz jak się wykurujesz   spoko, dobrze wiedzieć że jeszcze miotłą nie wyganiają z AE , bo strasznie mają nas dosyć ...


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora