CORBY

Polonia w Corby

Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2018-06-18 22:40:18

sprzsogl

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-04-29
Posty: 4
Punktów :   

Sklep internetowy lub strona www

Oferuję tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych oraz stron www. Ceny już od 440zł za wersje podstawowe. Wszystkie strony i sklepy wyposażone są w intuicyjny panel administracyjny pozwalający samodzielnie zarządzać opublikowanymi treściami lub w przypadku sklepu - produktami, zamówieniami i klientami. Od 2003 dostarczam najwyższej jakości usługi z dwuletnią gwarancją i bezterminowym serwisem pogwarancyjnym. W ofercie także usługi z zakresu tłumaczeń na większość języków. Tel. stac. +48221885320, opcjonalnie tel. kom. +48605305075, info@windux.pl www.windux.pl

Offline

 

#2 2018-06-26 13:52:59

analog

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-06-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sklep internetowy lub strona www

Hm... Wydaje mi się, że warto doradzić się w tym temacie znajomych. Sądzę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc


Przykro mi, że jestem tym, czym jestem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora