CORBY

Polonia w Corby

Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2018-06-23 22:56:47

grzechu0126

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-01
Posty: 6
Punktów :   

Praca w UK a zabieg chirurgiczny w PL

Witam,
W skrócie mam ginekomastie stwierdzoną przez lekarza GP ale odmówili wykonania zabiegu z NI. Chciałbym zabieg przeprowadzić w PL(taniej) prywatnie. Mam też prace na pełnym etacie i pytanie jak powiadomić pracodawce o tym i jak by to przebiegło, zabieg wyłączy mnie z pracy na jakiś czas i czy mógłbym ubiegać się o jakiegoś rodzaju chorobowe do czasu zagojenia rany.
Z góry dzięki za odpowiedz, Pozdrawiam

Offline

 

#2 2018-06-26 14:05:09

analog

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-06-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Praca w UK a zabieg chirurgiczny w PL

Ja bym poszperał jeszcze trochę w Internecie w tym temacie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.


Przykro mi, że jestem tym, czym jestem.

Offline

 

#3 2018-09-11 14:32:16

mymimoiib

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Praca w UK a zabieg chirurgiczny w PL

W Sieci jest sporo informacji w tym obszarze tematycznym. Warto sobie w tym trochę poszperać.


Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie – Robert Brault

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora