CORBY

Polonia w Corby

Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2016-12-19 21:06:27

Chaparral

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-12-19
Posty: 1
Punktów :   

Kupię używane auto

Cześć, od dwóch tygodni rozglądam się za zakupem używanego auta dla siebie. Postanowiłem zasięgnąć informacji wśród grona znajomych i rodziny, wiem już że auto będzie z silnikiem benzynowym. Poszukuję małego, miejskiego samochodu - dojeżdżam do pracy ok 5 km i podobają mi się toyota yaris, seat ibiza, vw polo. Który z tych modeli waszym zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem, i z jakim silnikiem? Czytałem już wiele publikacji m.in. http://panoramafirm.pl/blog/motoryzacja … -auta.html ale nigdzie nie odnoszą się bezpośrednio do konkretnych modeli. Mam 17 k do dyspozycji, pomóżcie. Pozdrawiam

Offline

 

#2 2016-12-20 00:10:26

Mar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-09-04
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kupię używane auto

toyota

Offline

 

#3 2017-07-25 16:18:39

jakmam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-07-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Kupię używane auto

Pisz na priv, jeśli aktualne.


pożyczka przez internet? Tylko u nas! Koniecznie zerknij na naszą ofertę!

Offline

 

#4 2019-02-22 18:38:22

Kasienka99

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-12-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kupię używane auto

Jeśli chodzi o używane autka to bardzo ważną rzeczą jest skuteczny dobór kredytu. Ja o czymś takim myślałam i np w Polsce miałam coś takiego - https://www.renaultfinansowanie.pl/fina … dy-uzywane . Chciałabym znaleźć tutaj kredycik na podobnych warunkach Byłoby cudownie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora