CORBY

Polonia w Corby

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Przypominamy.

Użytkownicy zarejestrowani a nie mający na swoim koncie żadnych postów, będą automatycznie usuwani po 28 dniach od chwili zarejestrowania. Spowodowane jest to troską o zachowanie prywatności Forumowiczów aktywnych. Za utrudnienia przepraszamy.

Od dnia 8.10.2011 dostęp do For "Rozmowy o wszystkim i o niczym" oraz "Rodzinnie" mają użytkownicy posiadający na swoim koncie 50 lub więcej postów.

#1 2011-03-22 12:39:08

 Greg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 15
Punktów :   

Pilnie szukam mieszkania lub bardzo dużego pokoju

Przez rok mieszkałem w Desborough ,miesiąc temu przyjechała do mnie żona z dzieckiem.Płaciłem regularnie ale nie jestem tu zameldowany.Umowy z tym polakiem tez nie mam żadnej.On nie jest włascicielem ,tylko tak wynajmuje ten dom od Brytyjki(one mieszka w Londynie i nie przyjeżdza)Wczoraj Pan po porostu nie otworzył nam drzwi,nie wpuścił do domu,dzwonek wyjął,by nie dzwonić a sam nawalony(jest w ciągu alkoholowym) siedział w swoim pokoju.Wsadziłem synka przez malutkie okienko ,dziecko pobiegło i otworzyło drzwi.Facet natychmiast zjawił się w naszym pokoju i kazał natychmiast się wynosi,ć.Dziecko wystraszone.On robił awanturę.Boimy się ,bo spraowadza jakichś ruskich i pije...Co można na to poradzić?Policja?Co mu zrobią?Błagam o pomoc.Szukam pilnie pokoju ,pół domu ,czegokolwiek,bo dziś może będziemy spać na dworze. Bardzo proszę wszystkich o pomoc.Szukam mieszkania w Corby,Kettering od JUŻ ,natychmiast.Bardzo was proszę o pomoc. podaję tez prywatnego maila ale może być odp na forum.Sprawa bardzo poważna. polarlights1964@gmail.com

Offline

 

#2 2011-03-22 13:34:23

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: Pilnie szukam mieszkania lub bardzo dużego pokoju

to jakiś żart??? jak mieszkałeś w takich nieciekawych warunkach ponad rok   to po co żonę z chorym dzieckiem sprowadzałeś!


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#3 2011-03-22 13:48:37

unicorn

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 3290
Punktów :   

Re: Pilnie szukam mieszkania lub bardzo dużego pokoju

Przyjedz do Corby,przejdz sie po pl sklepach,wisi na nich duzo ogloszen o wynajem pokoi.Na pewno cos znajdziesz nawet od zaraz.Jesli rzeczywiscie jestes w az tak ciezkiej sytuacji jak piszesz to wsiadaj w auto,albo lap najblizszy autobus i ruszaj na poszukiwania.Powodzenia!!

Offline

 

#4 2011-03-22 14:05:53

 Greg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 15
Punktów :   

Re: Pilnie szukam mieszkania lub bardzo dużego pokoju

Dzięki za radę.Dzwoniłem z tych ogłoszeń i nieaktualne a niektórzy po prosu nie chcą pary i jeszcze z dzieckiem(większość odmawia)Mieszkałem rok ale nie było takich sytuacji.Pił ale nic nie mówił do mnie.Jak był w ciągu to z pokoju nie wychodził.Teraz widocznie nadszedł czas delirki jakiejś,bo facet od wczoraj jest nieobliczalny.
Czasem ktoś zna kogoś ,kto właśnie ma możliwość wynajęcia rodzinie pokoju,dlatego pytam.Wbrew pozorom tak natychmiast to nie jest łatwe. Potem a miesiąc dwa wynajmę coś przez agencję ale to powoli a teraz musze się stąd wynieść zanim dojdzie do tragedii.

Offline

 

#5 2011-03-22 14:51:42

miko

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 9991
Punktów :   

Re: Pilnie szukam mieszkania lub bardzo dużego pokoju

no to sorry, ja nie znam nikogo takiego


Trzech nas w jednym ciele - anioł, diabeł i ja.

Offline

 

#6 2011-03-22 16:13:29

karaho

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 7071
Punktów :   

Re: Pilnie szukam mieszkania lub bardzo dużego pokoju

Kurde, Greg, szczerze Ci współczuję... Myślę, myślę i nic wymyslić nie mogę. Siedzę w chałupie od dłuższego czasu i nie mam kontaktu z ludźmi, którzy znają kogoś, kto zna kogoś..... Trzymam kciuki, głowa do góry.

Offline

 

#7 2011-03-23 10:07:07

pycha

Fanatyk

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 11141
Punktów :   

Re: Pilnie szukam mieszkania lub bardzo dużego pokoju

Ja tez nie znam nikogo kto ma pokoj do wynajecia, przez agencje nie da rady bo sprawdzanie trwa. Jedyne wyjscie przyjdz do Corby, tylko musisz liczyc sie z kosztami depozyt itp Powodzenia.


http://lbyf.lilypie.com/TnIw.pnghttp://lb2f.lilypie.com/M3pV.png

Offline

 

#8 2011-03-23 12:08:51

biedronka

Admin

Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 7987
Punktów :   

Re: Pilnie szukam mieszkania lub bardzo dużego pokoju

O kurcze Greg, współczuję . Niestety też nie pomogę, nie znam nikogo kto wynajmuje pokoje . Daj znać czy udało Ci się znaleźć rozwiązanie .


http://lbyf.lilypie.com/4lCrp1.png
http://lbyf.lilypie.com/ungOp1.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora